Jak pomůže nebankovní půjčka, když musíte koupit nové zimní gumy?

První listopad se blíží a s ním i povinnost obout na automobil zimní gumy. Ty musí na autě bezpodmínečně být ve chvíli, kdy se na silnici nachází souvislá vrstva sněhu, led a nebo námraza. Jestliže gumy nebudete mít a chytne vás Policie ČR, dostanete pokutu a navíc vám mohou zakázat porakčování v jízdě. Navíc takovým počínáním ohrožujete sami sebe i ostatní. Pokud vám na nákup pneumatik chybí peníze, existuje snadná pomoc. Až 10 000 korun i vám nabízí nebankovní půjčka ihned. Podívejte se, jak výhodná je a zjistíte i to, proč si z ní lidé půjčují častěji než od banky.

Nebankovní půjčka má řadu výhod

Nebankovní půjčka je na českém trhu od roku 2005. Její příchod byl pro mnohé banky šokem, protože měly najednou velkou konkurenci zejména v oblasti půjček na nižší sumu. Nebankovní půjčky vlastně lidem ukázaly, že si mohou půjčit i za výhodných podmínek a bleskovou rychlostí. Systém nebankovního půjčování je de facto založen na důvěře. Společnost věří klientům, že si dobře spočítali, zda je pro ně půjčka únosná, takže nevyžaduje potvrzení o výši příjmu. Banka je nedůvěřivá a každého žadatele důkladně prověří. Chce po něm nejen doložení výše příjmu, ale například i výpis z trestního rejtříku, potvrzení o bezdlužnosti a mnoho dalšího. Právě pro mírné podmínky jsou půjčky ihned oblíbenější.

Nebankovní půjčka a její možnosti

  • Nabízí 500 až 10 000 korun.
  • Splatnost si každý může nastavit od 7 do 45 dní.

Jak dlouho vyřízení úvěru trvá?

Protože má nebankovní společnost neomezenou pracovní dobu, může půjčky schvalovat neprodleně po obdržení kompletní žádosti. Je to tedy otázka několika málo minut.

Uložit

Uložit