Jaké výhody má, když si na nové lyže půjčíte z půjčky bez potvrzení příjmu?

I lyže jsou jen věc, kterou je nutné po čase vyměnit za novou. Už vaše staré lyže nenabízí tak kvalitní jízdu? Každý sjezd je utrpení? Na nic nečekejte. Letošní podmínky milovníkům sjezdového lyžování hrají do karet, bůhví kdy zase bude tak parádní zima. Pokud jste si během roku nestihli na lyže ušetřit dost peněz, jako řešení se i vám nabízí výhodné půjčky bez potvrzení příjmu. Jak přesně fungují, kolik nabízí a kde je vyřídit?

Půjčky bez potvrzení příjmu a nabídka online

Stejně jako půjčky bez registru a poplatku se vyřizují online, stačí navštívit oficiální stránky nebankovní společnosti. Na nich se nachází konfigurátor, na kterém si žadatel nastavuje dobu splatnosti a také sumu. Je třeba nejvyšší opatrnosti.  Zvolte si jen takovou kombinaci, která vám nebude činit problémy. Maximálně si můžete vzít úvěr na 10 000 korun se splatností na 105 dní. Maximální splatnosti dosáhnete tak, že si nejdříve nastavíte splatnost na 45 dní a poté si za poplatek požádáte o prodloužení. To jde udělat dvakrát za sebou, pokaždé v rozmezí 7 až 30 dní. V dalším kroku už budete jen vyplňovat krátkou žádost. Je potřeba mít jen občanský průkaz.

Půjčky bez potvrzení příjmu a mírnější podmínky

Půjčka online do 10 min má mírné podmínky. Nebankovní společnost nevyžaduje prokázání příjmu, k získání půjčky není třeba mít ručitele. Půjčí každému, kdo je občanem ČR, je ve věku 21 až 85 let a nemá u společnosti jiný dluh.

Kdo si tedy půjčí?

Bez problémů si mohou půjčit i lidé, kteří patří do rizikových skupin. Jsou to například:

  • senioři,
  • matky na mateřské,
  • studenti,
  • nezaměstnaní a další.