Nebankovní půjčka pro problémové klienty na nové sáňky

Když jsme byli malí, byla zima vždycky parádní. Všude bylo plno sněhu, ráno jsme si sbalili sáňky, svačinu a vyrazili na kopec. Bylo nám jedno, že mrzneme, hlavně že to svištělo. Dnešní doba je trochu jiná, sníh je jen výjimečně a když už je, je třeba toho využít. I vaše děti by měly zažít ten skvělý pocit, když se nahoře na kopci odrazí a sviští si to dolů na saních. Jediné, co vás možná zarazí, je cena nových sáněk. Stojí i několik tisíc. Chcete je koupit, jenže nemáte dost peněz?

Nebankovní půjčka pro problémové klienty problém řeší

Nebankovní půjčka pro problémové klienty patří do katergorie moderních nebankovních půjček, jejichž účelem je pomoci lidem ve chvíli, kdy jim chybí několik tisíc korun. Jedná se o úvěr, který je velmi vstřícný podmínkami. Je určen i pro osoby, které:

  • mají nízký příjem,
  • jsou v registru dlužníků,
  • mají špatnou trestní minulost,
  • jsou bez práce.

Banka všechny tyto osoby nazývá souhrnným názvem Problémový klient. Právě proto má půjčka delší název. Je to proto, aby bylo na první pohled jasné, pro koho je určena.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty a férová nabídka

Nebankovní společnost nastavila půjčku tak, aby si každý mohl půjčit tolik peněz, kolik potřebuje. Jedná se o sumu od 500 do 10 000 korun. Žadatel si volí také dobu splatnosti. Ta je možná od 7 do 45 dní.

Není na trhu jediná

Existují i další druhy nebankovních půjček, které mají stejné podmínky. Je to například: