Nebankovní půjčka pro problémové klienty pomůže i nezaměstnaným

Čekají vás v nadcházejícím měsíci nemalé výdaje a nevíte, jak na všechno seženete peníze? Chybí vám doplatit na lyžařský kurz pro děti, musíte s autem do servisu a rodina chystá narozeninovou oslavu, na kterou chcete přinést pěkný dárek a občerstvení? Vaše příjmy jsou však minimální, neboť jste právě bez stálého zaměstnání? To může být také důvod, proč vám v bance odmítnou pomoci a neposkytnou vám ani minimální půjčku. V situacích, jako je tato, se vyplatí obrátit na společnost, která poskytuje pomoc za výhodných podmínek. Je to třeba nebankovní půjčka pro problémové klienty, která neposuzuje žadatele tak přísně.

Komu je nebankovní půjčka pro problémové klienty určena?

Mohou ji využít všichni čeští občané ve věku 21 až 85 let. Často po ní však sáhnou právě ti žadatelé, které by banka označila za problémové, neboť by pro ni nebyli dostatečně bonitní. To mohou být třeba:

  • nezaměstnaní
  • zadlužení
  • lidé s nízkými příjmy
  • studenti
  • ženy na mateřské
  • matky samoživitelky

Ti všichni mohou na peníze dosáhnout, neboť k žádosti není třeba dokládat výši přímu, výpis z rejstříku trestů ani nahlédnutí do registru dlužníků. Stejně tak nepotřebujete ručitele ani zástavu.

Jak půjčky ihned sjednáte?

Půjčka ihned je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Můžete si o ni tedy požádat klidně v noci nebo i o víkendu. Stačí, když si na stránkách společnosti spočítáte, jak vysokou částku chcete půjčit a za jak dlouho ji můžete splatit. To všechno zjistíte díky praktické kalkulačce, kterou zde najdete. Pak už můžete vyplnit žádost pomocí online formuláře nebo formou speciální sms. Jakmile ji odešlete, dojde k jejímu zpracování a do pár minut budete vědět, zda vám byly peníze schváleny.

Kolik vám nebankovní půjčka pro problémové klienty poskytne?

Získat můžete až 10 000 Kč na 45 dnů. Částku si však můžete sami vybrat. Také doba splatnosti je volitelná a dokonce ji můžete až 2x posunout o dalších 30 dnů.