Nebankovní půjčka pro problémové klienty pomůže při nákupu nového nádobí

Chcete modernizovat vaše kuchyňské vybavení? Potřebujete si koupit sadu nádobí a třeba i další doplňky, jako jsou hrnečky, podšálky, skleničky a další? Narazili jste v obchodě na výhodnou koupi a už nákup nechcete déle odkládat? Pokud ano, jako řešení se i pro vás nabízí nebankovní půjčka pro problémové klienty. Proč je výhodnější? Jak o ni požádat a kde?

Nebankovní půjčka pro problémové klienty není ve spojení s úrokovou sazbou

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je produktem nebankovní společnosti, ta ji nastavila tak, aby si lidé mohli půjčovat rychle a bez zbytečného papírování. Její největší odlišností od bankovních produktů je, že na ní není uvalena úroková sazba. Proč je to výhodné? Lidé si často nedokáží spočítat, kolik přeplatí a banky toho využívají, takže úrokovou sazbu drží vysoko. Například u kreditních karet je to až 22 %. Ještě je třeba dávat pozor na RPSN. U nebankovní půjčky ihned to tak nefunguje. Nebankovní společnost stanovila poplatky v pevné výši, takže ihned víte, kolik přeplatíte.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty a bezproblémové vyřízení

Celý proces vyřízení se odehrává na internetových stránkách nebankovní společnosti. V první řadě použijete konfigurátor, na kterém si nastavíte sumu a dobu splatnosti. Dále už staší jen vyplnit online žádost a nahrát k ní scan občanského průkazu. Vše je otázkou několika minut. Je výhodou, že nebankovní společnost má nepřetržitou pracovní dobu, žádosti schvaluje do několika minut od jejich obdržení.

Je dostupná všem!

Stejně jako půjčka online do 10 min je dostupná většině lidí, protože má mírné podmínky. Nebankovní společnost poskytne peníze každému, kdo prokáže, že:

  • je ve věku 21 až 85 let,
  • má české státní občanství,
  • nemá u ní jinou nesplacenou půjčku (tu musí případně nejdříve zaplatit).