Nebankovní půjčka půjčí na topení

Topná sezóna nám pomalu ale jistě začíná. Topíte dřevem a chcete si udělat zásoby? Už pravděpodobně nestihnete dřevo pořádně vysušit, takže se musíte spolehnout na nabídku prodejců a koupit od nich dřevo suché. To se ale poměrně prodraží. Na druhou stranu – za částku 10 000 korun se dá sehnat suché dřevo na celou sezónu. Peníze vám chybí? Pokud ano, jako řešení se i pro vás nabízí nebankovní půjčka. Přečtěte si více o tom, jak funguje.

Nebankovní půjčka je výhodnější finanční produkt

Nebankovní půjčka není samozřejmě jediný produkt na trhu. Kromě ní jsou tu ještě finanční produkty od banky. Jedná se o:

  • Půjčku,
  • Kreditní kartu,
  • Kontokorent.

Všechny mají společnou jednu věc – je to úroková sazba. Počítá se většinou ročně a je dost vysoká, takže si za půjčení peněz v bance dost připlatíte. Tak například u kreditní karty dosahuje úroková sazba až 22 %, u kontokorentu je to okolo 14 %. Půjčky mají sazbu nižší, ovšem o to složitější je půjčku získat. Problém je hlavně v tom, že si banka žadatele prověřuje. Banky také chtějí, aby žadatel měl již účet, nejlépe u ní. Banky například nepůjčí lidem se záznamem v trestním rejstříku či v registru dlužníků. Nebankovní společnost tak nejedná. Půjčí všem!

Nebankovní půjčka a její možnosti

Velkou konkurenční výhodu má půjčka od nebankovní společnosti v tom, že se vyřizuje online. Celý proces tak zabere asi jen 15 minut. Budete potřebovat jen občanský průkaz, nikdo nebude pátrat po vašich příjmech. Kolik nabízí? Maximálně si můžete půjčit 10 000 korun, minimální výše půjčky je 500 korun. Každý žadatel si také nastavuje splatnost. Je to 7 až 45 dní, je možné i prodloužení o dalších 60 dní.

Je jich na trhu více

Nebankovní půjčka má různá jména. Stejně výhodné podmínky má, i když se jmenuje například: