Nestačí vám plat na běžné výdaje? Půjčka ihned vám je zaplatí

Jistě se vám už párkrát stalo, že jste utráceli víc, než jste si mohli dovolit. Vaše výdaje zkrátka překročily naspořenou částku. Možná vás potkala nepříjemná událost v podobě pokaženého auta nebo nefunkčního spotřebiče v bytě, kterou bylo nutné řešit. Zkrátka vám mohlo chybět pár tisíc na běžné výdaje za domácnost. Pokud máte do výplaty daleko a peněženka zeje prázdnotou, může se vám hodit půjčka ihned. Poskytne vám peníze na cokoliv během pár minut.

Finská půjčka jedině výhodně

Půjčka ihned je nebankovní krátkodobou půjčkou, kterou mohou využít všichni čeští občané starší 21 let. Je poskytována bez nutnosti registrace a vyhnete se s ní placení vysokých poplatků. V případě, že ji sjednáváte poprvé, můžete si půjčit až 9000 Kč na 30 dní zdarma. Podobně výhodné jsou třeba i:

Podmínky pro schválení pomoci nejsou přísné

K získání podpory vám postačí splnit pouze dvě výše zmíněné podmínky. K žádosti nemusíte dokládat potvrzení o výši příjmu, výpis z rejstříku trestů ani nahlédnutí do registru dlužníků. Půjčka ihned je tak k dispozici i studentům, ženám na mateřské, nezaměstnaným a zaduženým. Navíc ji můžete vyřídit kdykoliv budete chtít, neboť je vám k dispozici online nebo formou sms zprávy 24 hodin denně.

 Jak si o ni požádat?

Navštivte online stránky nebankovní společnosti, kde si můžete kdykoliv během dne spočítat, jakou částku si lze vypůjčit a jak rychle je třeba ji splatit. Standardní doba splatnosti je 7 až 45 dnů, lze si ji však prodloužit až o dalších 60 dnů za drobný poplatek. V případě, že splatíte půjčku včas, můžete si o ni požádat kdykoliv v budoucnu znovu.