Půjčka na byt se hodí, když rekonstruujete koupelnu

Rozhodli jste se obléct koupelnu do nového kabátu? Máte už v hlavě představu o tom, jak bude po opravě vypadat, ale stále vám chybí finance na to, abyste rekonstrukci mohli zrealizovat? Možná budete muset čekat ještě dlouho, než se vám podaří z vašeho platu našetřit celou potřebnou částku. Pokud koupelnu hodláte překopat od podlahy, budete si muset na pomoc zavolat odborníky a cena za opravy se tak ještě navýší. Půjčka na byt vám ale může potřebné peníze poskytnout. Dokonce si u ní sami vyberete podmínky, za kterých ji sjednáte. Jedná se totiž o nebankovní službu, která je poskytována za daleko lepších podmínek než u běžných bank.

Jaké podmínky půjčka na byt nabízí?

Pokud vám schází na účtu jen pár tisíc, můžete ji sjednat stejně jako půjčky bez registru a poplatků. Nemusíte ani prokazovat výši svého příjmu a stejně získáte až 30 000 Kč. Jestliže potřebujete sehnat větší sumu, bude již třeba zaručit se nemovitostí. Pak ale lze sjednat půjčku až do 600 0000 Kč. V každém případě si ale můžete sami vybrat, jakou úrokovou sazbu akceptujete a jaká bude délka splatnosti. Pokud vám nabízená podpora nebude vyhovovat, jednoduše ji zamítnete a budete čekat na jiný návrh.

Jak tedy půjčka na byt funguje?

  • navštívíte stránky společnosti, na kterých vyplníte informace o požadované půjčce
  • společnost pak provede ověření vaší bonity a pokud splníte potřebná kritéria, budete zařazen mezi uchazeče o půjčku
  • věřitelé vám na základě vaší žádosti mohou nabízet svou podporu, kterou buď přijmete nebo odmítnete
  • pokud se vám nabídka bude zamlouvat, můžete uzavřít smlouvu a peníze začít čerpat
  • nebankovní společnost pak dohlíží na dodržování smluvních podmínek obou stran a na úhradu splátek

Možností je i více

O finanční pomoc si můžete požádat také u půjčky ihned. Ta funguje okamžitě a k žádosti nepotřebujete dokládat výši příjmu ani ručitele. Získáte s ní však maximálně 10 000 Kč na 45 dnů.