Půjčka online do 10 min

Peníze potřebujeme každý den a někdy dokonce urgentně než kdy jindy. Je to například v situacích, kdy musíme rychle zaplatit účet za telefon, koupit novou pračku, protože se stará nečekaně rozbila, zaplatit dětem školní výlet apod. Když máte finanční rezervu, nečiní vám nečekané výdaje obtíž. Pokud ji ale nemáte, nastává problém, který ale naštěstí má hodně jednoduché řešení.

Půjčka online do 10 min vás podrží kdykoliv

Jako řešení se nabízí výhodná půjčka online do 10 min. Jedná se o úvěr od nebankovní společnosti, který si kdokoliv může vyřídit během dne, noci a dokonce i o víkendu. Největší výhodou půjčky je, že je vyřízena do pouhých 10 minut. Jak je to možné? Půjčku totiž neváže zbytečné papírování, vyřizuje se online. Budete potřebovat pouze scan obou stran občanského průkazu, aby si nebankovní společnost mohla rychle ověřit, zda jste všechny údaje do žádosti zadali pravdivě.

Půjčka online do 10 min a postup vyřízení

Nejdříve si musíte určit, kolik si chcete půjčit peněz a zvolit si dobu splatnosti. Půjčka online do 10 min nabízí nejméně 500 korun a nejvíce 10 000 korun. Volit si můžete jakoukoliv částku v daném rozmezí (po stokorunách). Minimální splatnost půjčky je 7 dní, maximálně to může být až 105. Nejvyšší možné doby splatnosti dosáhnete tak, že si nejdříve požádáte o splatnost 45 dní a poté ještě dvakrát termín prodloužíte, pokaždé o 30 dní.

Půjčka online do 10 min je možná i bez poplatku

Pokud si budete brát půjčku vůbec poprvé, můžete využít lákavé akce. Když:

  • Si zvolíte dobu splatnosti 30 dní,
  • Si půjčíte 9 000 korun,

nebudete platit ani korunu navíc. Nebankovní společnosti vám půjčku poskytne zcela zdarma!