Půjčky bez registru a poplatku

Když si potřebujete půjčit peníze, máte 2 možnosti. Půjčky v České republice nabízí banky a vedle nich ještě nebankovní společnosti. Rozdíly v půjčování jsou markantní. Na jedné straně stojí snaha vytáhnout z klienta co nejvíce peněz, což platí hlavně pro banky. Na straně druhé stojí nabídka férové půjčky. To platí pro nebankovní společnost. Jak si můžete snadno půjčit i vy a dostat se díky nebankovní půjčce z finanční tísně?

Půjčky bez registru a poplatku mají mírný poplatek

Když si chcete půjčit od banky, musíte složitě počítat. Banky na půjčky uvalují úrokovou sazbu. Navíc je třeba počítat s tím, že budete platit poplatky za vedení účtu, za výběr z bankomatu, za vedení karty, za každou odchozí platbu apod. Vždy samozřejmě záleží na konkrétní bance. U nebankovní společnosti to funguje jinak. Ta totiž stanovila pro půjčky bez registru a poplatku pouze poplatek. Ten se platí za poskytnutí půjčky a není nijak vysoký. Například za půjčku 1000 korun na 7 dní činí poplatek jen 100 korun. Je výhodou, že výši poplatku znáte ještě předtím, než začnete vyplňovat žádost. Jeho výše se mění v závislosti na:

  • Sumě, kterou si půjčíte.
  • Době splatnosti, kterou si zvolíte.

Půjčky bez registru a poplatku jsou vyřízeny super rychle

Mezi výhody půjčky bez registru a poplatku patří i fakt, že se dají vyřídit během několika minut. Je to díky faktu, že se celý proces vyřízení odehrává na internetových stránkách nebankovní společnosti.

Na co půjčky bez registru a poplatku slouží?

Byly vytvořeny jako pomoc v tíživé finanční situaci. Dají se použít na cokoliv, protože jsou neúčelové. Lidé si půjčují i na dovolenou a často také na nákup nového spotřebiče.