Půjčky ihned

Pokukujete po last minute zájezdu? Chtěli byste si ho koupit, ale ještě vám nepřišla výplata, takže nemáte dost peněz? Nebo si musíte nutně koupit novou pračku či ledničku? Pokud vám peníze chybí, pomoc vám nabízí půjčka ihned. Seznamte se s tím, jak půjčky ihned fungují a zjistíte, jak si i vy snadno můžete půjčit až 10 000 korun.

Pro koho jsou půjčky ihned vhodné?

Půjčky ihned jsou tu pro všechny osoby, které si nutně potřebují půjčit peníze. Zásadně se liší od půjček v bance, které jsou dostupné jen omezenému počtu lidí. Banky si totiž důkladně prověřují, komu úvěr dají. Zjišťují si například to, jaký příjem žadatel o půjčku má. Dále také banky pátrají v registru dlužníků. Když zjistí, že je v nich uvedeno jméno žadatele, žádnou půjčku mu neposkytnou. Banky také jen zřídka půjčují osobám, které mají záznam v trestním rejstříku. Půjčky ihned žádné z těchto omezení nemají. Jsou proto dostupné mnohem širší skupině lidí. Běžně si půjčují také:

  • Studenti
  • Maminky na mateřské
  • Senioři
  • Invalidní důchodci
  • Lidé bez práce

U půjčky ihned vám poplatek sníží

Možná i vás štve to, jak banky odírají své klienty na poplatcích. U půjčky ihned je ta zvláštnost, že vám bude poplatek poměrně snížen. Jak je to možné? Pokud úvěr splatíte předčasně, bude vám poplatek znovu spočítán a snížen. U banky to bude zcela opačně. Banka si bude při předčasném splacení účtovat poměrně tučný poplatek.

Jak získat půjčku bez poplatku?

Když si budete o půjčku žádat poprvé, nastavte si splatnost na 30 dní a částku na 9000 korun. Půjčka vám bude poskytnuta zdarma. Nemusíte se bát, pokud byste nemohli peníze včas vrátit, můžete si požádat o posunutí termínu splatnosti.