Rychlá půjčka pro dlužníky je řešení, když potřebujete sehnat peníze na hypotéku

Stát se to lehce může i vám. Žijete si spokojený život v bytě nebo domě, který jste si koupili díky hypotečnímu úvěru. Jen ale do chvíle, kdy nenastane měsíc, který vám přinese větší výdaje. Lehce se může stát, že vám nezbude dost peněz na uhrazení splátky. Banka by vás za to mohla potrestat. Je proto lepší nic neriskovat a raději si půjčit několik tisíc, které nebudete mít problém vrátit. Podívejte se, jak snadno to udělat online.

Rychlá půjčka pro dlužníky je výhodné řešení

Vždy je důležité si před půjčením zjistit, kolik peněz navíc zaplatíte. Když se podíváme na nabídku českých bank, moc jásat nemůžeme. Banky si totiž stanovují dost vysokou úrokovou sazbu, takže se půjčování od nich dost prodraží. Tak například u kontokorentu je sazba od 10 do 15 % a problém je, že úroky platíte okamžitě a počítají se každý den. U karty se úroková sazba vyšplhala až na 22 %. U karty se úroky platí až ve chvíli, kdy je překročeno bezúročné období. Je ale nevýhodou, že se platí za výběr hotovosti, někdy poplatek činí až 100 korun. U půjček se úroková sazba aktuálně drží okolo 5 %. Ovšem je problém, že banky nabízí většinou vyšší částky, které musíte splácet několik let. Rychlá půjčka pro dlužníky se od všech produktů v bance zásadně liší tím, že se za ni platí jen poplatek.

Rychlá půjčka pro dlužníky a principy

  • Poplatek se stanovuje podle výše půjčené částky a zvolené doby splatnosti.
  • Půjčit si můžete až 10 000 korun se splatností 105 dní.
  • Maximální splatnosti dosáhnete, když si zaplatíte i prodloužení termínu splatnosti.

Na trhu není sama

Rychlá půjčka pro dlužníky není na trhu sama. Identicky výhodné podmínky mají půjčky bez registru a poplatků a také Sms půjčky pro problémové klienty.