Využijte nebankovní půjčky, když si plánujete víkendový relax a odpočinek

Máte pro nastávající víkend jeden jediný plán a tím je nechat se hýčkat a dopřát si velkou dávku odpočinku a pohody? Byly pro vás poslední dny hektické a stresující a tak si chcete dopřát pobyt ve vašem oblíbeném wellness studiu? Pokud už pomalu vybíráte, jaké procedury při návštěvě vyzkoušíte a těšíte se na masáže a uklidňující lázeň, dobře děláte. Umět načerpat novou energii je velice důležité. Dlouhodobá únava se může neblaze podepsat na vašem zdraví a proto se hodí dovolit si také odpočívat. Nepřestávejte s plánováním ani v případě, že se bojíte, zda vám budou stačit vaše úspory. Jsou tu totiž nebankovní půjčky, které vám s úhradou pobytu i procedur pomůžou.

Nebankovní půjčky se hodí, když máte hluboko do kapsy

Vždy, když potřebujete řešit nepříznivou finanční situaci, můžete se obrátit na půjčky ihned. Jedná se o krátkodobou pomoc poskytovanou finskou finanční skupinou. Ta na našem trhu funguje už přes 10 let a je vyzkoušena stovkami spokojených zákazníků. Díky skvělým podmínkám, za kterých ji sjednáte, patří v současné době mezi nejoblíbenější finanční půjčky. Dosáhne na ni téměř každý žadatel a navíc ji sjednáte velmi rychle. Je totiž k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže ji můžete vyřídit třeba v noci nebo o víkendu.

Komu jsou nebankovní půjčky určeny?

Na pomoc dosáhne každý český občan, který je ve věku 21 až 85 let. K žádosti není nutné dokládat:

  • potvrzení o výši příjmu
  • výpis z rejstříku trestů
  • nahlédnutí do registru dlužníků
  • ručitele
  • zástavu

Díky tomu si mohou o pomoc požádat i znevýhodněné skupiny žadatelů, kterými jsou třeba ženy na mateřské, studenti, matky samoživitelky, senioři nebo nezaměstnaní.

Jakou částku vám půjčka online do 10 min poskytne?

S online pomocí si sami zvolíte, o jakou částku si požádáte. Pro žadatele, kteří si půjčku sjednávají poprvé, je přichystáno až 9000 Kč na 30 dní zdarma. Standardně je možné získat až 10 000 Kč na maximálně 45 dnů.